Webdesign: tvorba webových stránek

Při tvorbě webových stránek spojujeme kvalifikaci, kreativitu a zkušenosti s realizací velkých i menších projektů celého našeho týmu specialistů v jeden celek. Díky tomu vytváříme zajímavé, nadčasové a uživatelsky přívětivé webové prezentace, které plní cíle majitelů, a odráží představy a požadavky svých návštěvníků.


Webové stránky na míru, jako investice do budoucnosti

K tvorbě webových stránek přistupujeme komplexně. Díky našim více než desetiletým zkušenostem s tvorbou webových stránek jsme pochopili, že kvalita se skrývá v systematické práci zaměřené i na ty nejmenší detaily. Toho se držíme a snažíme se, aby každý námi vytvořený web byl přístupný všem uživatelům, snadno se jim používal, měl zajímavou a vyváženou grafiku, byl snadno dohledatelný ve vyhledávačích a plnil stanovené cíle.

Při práci se držíme osvědčenéhé postupu

 1. Úvodní analýzy - přesně identifikujeme, co potřebujete, jaké požadavky a nákupní chování mají vaši potenciální zákazníci nebo jak si stojí vaše konkurence. Jednoduše řečeno zjistíme, za jakým účelem a pro koho web vytváříme. Web totiž musí vyhovovat především vašim zákazníkům!
 2. Prototyp webu (návrh a wireframe) – na základě zjištěných dat navrhneme základní koncept webu, který řeší především strukturu webu, informační architekturu (rozložení navigačních prvků) a použitelnost. Výstupem je dokument, který slouží jako přesné zadání pro naše webdesignéry.
 3. Průběžné testování – abychom si byli jisti, že je web skutečně uživatelsky použitelný a přístupný, snažíme se jej v průběhu příprav testovat a odhalovat jeho nedostatky, jejichž úpravy by v případě hotového webu způsobily značné problémy a prodlevy v dokončení.
 4. Realizace – v průběhu realizace vytvoříme wireframes a originální grafický návrh, který zaujme vaše potenciální zákazníky. Web bude srozumitelný, použitelný a návštěvníkům nabídne příjemný zážitek při jeho procházení. Celý web založíme na spolehlivém redakčním systému, který dodržuje moderní standardy a pravidla webdesignu a internetového marketingu.
 5. Optimalizace – jakmile oživíme a spustíme vaše internetové stránky do ostrého provozu, vezmou si je do parády naši SEO konzultanti a weboví analytici, kteří vše znovu důkladně otestují a provedou kvalitní optimalizaci.

 

Svěřte tvorbu svých webových stránek do rukou SOVA NET

Ptáte se proč? Máme k dispozici potřebné znalosti, nástroje, moderní technologie a zkušený tým specialistů, kteří své práci rozumí, baví se jí a neustále se v ní zdokonalují.

 • Dlouholeté zkušenosti – tvorbou webových stránek a webdesignem se zabýváme více než 10 let. Máme za sebou řadu projektů v podobě firemních stránek, e-shopů nebo také rozsáhlých informačních portálů.
 • Tým odborníků – za našimi aktivitami stojí sehraný tým lidí, který se specializuje na webovou analytiku, použitelnost, webovou architekturu a webdesign. Součástí jsou analytici, grafici, webdesignéři nebo také SEO konzultanti a kreativní copywriteři, kteří se orientují na obsahovou část webu. Všichni dohromady tvoří zkušený tým, který se neustále zdokonaluje a předává své znalosti dál. Například na konferencích, přednáškách na VŠ nebo odborných školení.
 • Moderní nástroje a technologie – využíváme nové technologie (HTML 5, responsive webdesign apod.) a spolehlivé nástroje (redakční sytém xRED, Google analytics atd.) a dodržujeme zavedené standardy.
 • Kreativita a odvaha – jsme kreativní a nebojíme se nových výzev a netradičních řešení.
 • Komplexní spolupráce – nabízíme komplexní spolupráci a poradenství z oblasti internetového marketingu (PPC, SEO, sociální sítě apod.) Rádi vám pomůžeme také s propagací stránek na internetu nebo pro vás vytvoříme webové aplikace na míru.

Potřebujete nové webové stránky? Nebo přemýšlíte nad redesignem, případně nad menšími úpravami webu? Podívejte se na naše referenční projekty a kontaktujte nás!

Využijte spolu s Webdesignem


Získané certifikáty
 • Google Analytics IQ
 • Google Advertising Professional