Hledáte směr svého marketingu, pozicování vaší značky, komunikaci s vašimi zákazníky, uplatnění digitálních inovací a potřebujete čerstvý vítr?

Efektivní a ověřenou cestou vás přivedeme k uceleným závěrům, které budou vycházet z vaší zkušenosti, našich podnětů a společného brainstormingu. Pojďte s námi společně absolvovat strategický workshop, díky kterému získáte svého osobního SOVA NAVIGÁTORA!

VY MÁTE OTÁZKY - MY MÁME ODPOVĚDI

1, Co je strategický workshop SOVA NAVIGATOR?

Workshop je velmi jednoduchý a nevyžaduje z vaší strany žádnou složitou přípravu. Díky cíleným otázkám a získávání zpětné vazby poznáme vás a vaše cíle, které vám pomůžeme smysluplně nastavit na další období. Vzhledem k tomu, že každé podnikání je jiné a každá firma se chce odlišit a zviditelnit své DNA, připravujeme strategii vždy na míru! Projdeme s vámi obchodní priority, které se promítnout i do vašeho marketingu. Pomůžeme vám rozhodnout se, jak strategicky rozdělit rozpočet na celý rok, taky aby byly vaše cílé měřitelné a povědomí o vaší značce se zvýšilo.

"Již více než 18 let vedu IT a marketingové firmy ve velmi konkurenčním prostředí, abychom se udrželi mezi TOP 10 musíme mít jasnou vizi a strategii. Tyto zkušenosti vám předáme!" - CEO, Petr Mikšovič

2, Víme na co se ptát, když potřebujete růst!

Zhodnotíme, jaké zdroje vám přináší peníze, jaké vám peníze odčerpávají, ale je dobré je mít, protože v budoucnu budou potřeba. Jsme specialisté na firmy, které jsou ve svém oboru v první 10 na trhu. Sami jsme již 18 let mezi špičkou v poskytovaní IT a online marketignových služeb. Chápeme tedy, že v čele závodu musí člověk často běžet se vším, co má a vyvarovat se přešlapů.

3, Kdo připravuje strategický plán?

"Navrhujeme aktivity, které vedou ke splnění cílů a díky roli konzultantů se pro Vás staneme partnery ve společném úspěchu." - Online marketing specialistka, Michaela Náplavová. 

Sepíšeme a předáme srozumitelný marketingový plán

Zhodnotíme stávající stav vašeho marketingu, a to bez pozlátek či planých slov, ve výstupech workshopu najdete jasný jizdní řád, jakým směrem se v marketingu ubírat a také dostanete doporučení, která vám pomohou splnit firemní cíle. Získáte SOVA NAVIGÁTORA - správný směr vašeho marketingu.

4, Jak s výstupy workshopu pracovat?

Pokud nemáte interní zdroje, můžete si nechat strategii plnit u nás, máme na palubě zkušené specialisty, ale plán je tak srozumitelný, že máte kvalitní zadání jak pro agentura, tak pro vlastní tým. Pracujeme s digitálními nástroji, díky kterým můžete svou strategii jednoduše nasdílet všem kolegům, kteří jsou do marketingu zapojeni.

5, A cena? V turbulentní době slevových akcí, my držíme ceny na férové rovině!

Nebude to stát nic, pokud z toho nebudete mít přidanou hodnotu. A pokud ano, tak cena bude minimální vůči přínosu, kterému budeme společně věřit.

Ručíme za kvalitu svých služeb a tak v případě, že byste po úvodní konzultaci nevnímali smysluplnost společné práce, nic vás to stát nebude. Následná organizace workshopu a zpracování hodnotných výstupů cenu má a za tuto poctivou a smysluplnou práci si říkáme férový rozpočet dle skutečně odvedených hodin.

6, Proč právě s námi?

Po dobu 18 let našeho působení jsme vytvořili sehraný tým, který pracuje rychle a logicky. Používáme moderní digitální nástroje, které odhalí všechny slabé stránky vašeho marketingového plánování. A naši dlouhodobí klienti jsou mezi jedničkami ve svém oboru. Nebojíme se tedy zodpovědnosti udávat směr v marketingu pro velké hráče, kteří potřebuji uletět konkurenci a zaujmout, co nejvíce zákazníků.

Můžeme být vaši blízcí partneři, ne pouze dodavatelé služeb

Pokud bude panovat ve spolupráci vzájemné důvěra a zodpovědnost, pustíme vás na palubu našeho marketingového letadla a pomůžeme vám se zorientovat v digitálních inovacích, které vaši firmě ušetří čas i peníze!

7, Máte zájem o nabídku WORKSHOPU SOVA NAVIGÁTORA?

  • Půldenní workshop s odborníky na strategické plánování a online marketing
  • Vypracovaný marketingový směr na celý rok!
  • Na míru vaší firmě

Chcete nabídku zdarma? Rádi vám ji připravíme.

 

Michaela Náplavová

Michaela Náplavová
Konzultantka a online marketingová specialistka

+420 736 631 201
obchod@sovanet.cz

SOVA NAVIGÁTOR

Ještě váháte zda letět s námi? Tyto firmy s námi již vystoupaly do marketingového nebe

 

A pozor v době COVIDu je prostředí online aktivit mnohem méně konkurenční! Můžete se tedy za mnohem menší rozpočet ještě rychleji zviditelnit. Poradíme Vám!

Autor: Tým SOVA NET, 4. 5. 2020

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás

Your name *
Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady zpracování osobních údajů.
Děkujeme za vyplnění formuláře.Odeslání formuláře se nezdařilo.