WWW prezentace a aplikace

Vytvoříme pro vás moderní www prezentace a aplikace na míru založené na našich odborných znalostech, špičkových technologiích a kreativitě.Tvorba eshopu

Tvorba eshopu

Jak vypadá opravdu kvalitní e-shop? Především vyniká moderní, nadčasovou a uživatelsky přívětivou grafikou, která zákazníkům usnadňuje orientaci v nabídce.  Je pro uživatele přehledný a neklade jim žádné bariéry při nákupu. Zároveň je dobře vidět ve vyhledávačích a běží na... více »
Webdesign: tvorba webových stránek

Webdesign

Při tvorbě webových stránek spojujeme kvalifikaci , kreativitu a zkušenosti s realizací velkých i menších projektů celého našeho týmu specialistů v jeden celek. Díky tomu vytváříme zajímavé, nadčasové a uživatelsky přívětivé webové prezentace, které plní cíle majitelů, a odráží... více »
Vývoj aplikací na míru

Vývoj aplikací na míru

Webové aplikace na míru představují značnou konkurenční výhodu . Na rozdíl od standardně dostupných tržních řešení se firemní procesy nepřizpůsobují aplikaci, ale webové aplikace se přizpůsobí na míru nastaveným a zaběhnutým procesům. více »
Vývoj v Ruby on Rails

Vývoj v Ruby on Rails

Potřebujete špičkové služby bez kompromisů a vývoj webových aplikací na míru ? Hledáte odborníky se zkušenostmi s vývojem webových aplikací v  Ruby on Rails (RoR) ?  Využijte našeho týmu programátorů vývojového oddělení a nechte si vytvořit intranetové a internetové aplikace na klíč,... více »
Nehodí se vám?
Vyberte si jiné řešení
Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional