Zapojili jsme se do epické bitvy za provonění našich měst

V měsíci květnu se rozbíhá netradiční akce za provonění našich měst. Pro našeho klienta jsme realizovali projekt Fujaroma, který umožní široké veřejnosti řešit problém nepříjemných pachů v interiérech. Rozhodli jsme se podpořit snahu společnosti ARIA PURA, která s tímto nápadem přišla, a připojit se k projektu jako jeho partneři.

 

Projekt je postaven na legendě o krotitelích zápachu – mistrech bojového umění FUJAROMA. Pět mistrů krotitelů je připraveno svést bitvu se zápachy různé intenzity. Na webu fujaroma.cz můžete hlásit interiéry se zápachem a vyslat pomyslné krotitele do boje za jejich provonění.

Nahlášení probíhá ve třech jednoduchých krocích - výběr místa se zápachem, jeho označení na mapě a odeslání formuláře. Na ty, kteří se zapojí do bitvy proti zápachu, čeká odměna v podobě luxusních vůní a dárků od partnerů projektu.

Chci se zapojit

Do projektu můžete vstoupit i jako majitelé interiéru a nechat provonět vaši kancelář, obchod, zdravotní středisko nebo fitcentrum. K provonění profesionálními parfémy jsou vhodné všechny typy veřejných i komerčních interiérů. Zvláště pak prostory, v nichž se odehrávají společenské události, jako jsou výstavy, módní přehlídky, vernisáže nebo konference.

Přejete-li si proměnit váš interiér na příjemnější místo pro zákazníky, zaměstnance i pro vás samotné, máte skvělou příležitost. Ze zájemců o voňavé prostory bude vybrán jeden, který získá profesionální provonění na rok zdarma! Vše důležité se dozvíte na fujaroma.cz.

Využijte šanci zlepšit aroma i ve vašem městě nebo interiéru. Poznejte celý příběh o legendě FUJAROMA a bájných krotitelích zápachu. Navštivte webové stránky nebo Facebook, sledujte průběh bitvy a zapojte se!

 

Autor: , 15. 5. 2018

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás

Your name *
Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady zpracování osobních údajů.
Děkujeme za vyplnění formuláře.Odeslání formuláře se nezdařilo.