Autoporadce, s.r.o. v premiéře televizního pořadu Den D

Autoporadce, s.r.o. v premiéře televizního pořadu Den D

V premiéře šestého dílu třetí řady populárního pořadu Den D bude svůj projekt aukčního prodeje automobilů AutoAukce.com prezentovat společnost Autoporadce, s.r.o., jež je významným klientem a partnerem SOVA NETu. Tento díl odvysílá televizní stanice ČT1 v prime time, ve čtvrtek 17. února ve 20:55 hodin.

V populárním pořadu Den D předstoupí prezentovat výjimečný koncept online aukčního prodeje motorových vozidel ředitel společnosti Autoporadce, s.r.o. Ing. Ivan Doubek, který se pětici ostřílených investorů pokusí přesvědčit o tom, že jeho nápad AutoAukce.com skutečně stojí za investici. Dopředu vám můžeme prozradit, že prezentace projektu byla velmi úspěšná. Projekt AutoAukce.com některé investory skutečně velmi nadchnul a zaujal.

Pokud vás zajímá, o jaké investice se jednalo, a kdo konkrétně do projektu zainvestoval, nezapomeňte sledovat ve čtvrtek 17. února od 20:55 hodin pořad Den D na televizní stanici ČT1.

Spolupráce s Autoporadce, s.r.o.

AUTOPORADCE s.r.o. je česká firma, která se již několik let zabývá, kromě profesionálního poradenství a službami v oblasti nákupu, pojištění, splátkování a náhradního plnění osobních automobilů, také pořádáním online aukcí na prodej a nákup motorových vozidel.

Společnost Autoporadce, s.r.o. patří také mezi významné klienty společnosti SOVA NET. Pro pana Doubka a jeho firmu jsme v rámci naší spolupráce vytvořili rozsáhlý prezentační web Autoporadce.com, jenž je provázán s několika dalšími systémy a vybaven mnoha nestandardními funkcionalitami, které jsme pro Autoporadce, s.r.o. vytvořili na míru, dle jejich přesných požadavků.

 

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional