Back-end developer - Programátor PHP

PHP programátor si dnes říká kde kdo – stačí si přečíst základní příručku a hned můžeš psát vlastní stránky. My ale víme, že být opravdovým PHP programátorem chce píli a zkušenosti.

Pokud už umíš v jazyce PHP i přemýšlet a některé věci bys dokázal říct líp pomocí PHP kódu, než vlastními slovy, jsi náš člověk.

 

Co od tebe očekáváme?

Nehledáme amatéry, ale programátory, kteří se nebojí pustit se do náročných projektů a dokážou aplikovat nové postupy a metody pro jejich tvorbu. Pokud máš alespoň 4 roky praxe v programování PHP, zvládáš OOP a třeba i nějaký ten framework, umíš vzít problém pevně do svých rukou a najít kvalitní řešení, kterým by ses i rád pochlubil, tak u nás se opravdu najdeš.

 

Co můžeme nabídnout?

Nabízíme ti širokou škálu zajímavých projektů, různorodé technologie a kolektiv zapálených programátorů, kteří umí ocenit kvalitní práci. U nás budeš víc než jen PHP programátor. Staneš se architektem a poskytovatelem nápadů. A to vše blízko centra Brna.

 

Pokud jseš jen bouchač kódu, tento inzerát není pro tebe. Pokud ale věříš v pěkný a znovupoužitelný kód, mrkni, co aktuálně provádíme na www.sovanet.cz a hlavně nám nezapomeň dát o sobě vědět!

Své životopisy můžeš posílat na job@sovanet.cz.

 
Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional