Dubnové semináře o internetovém marketingu a mediaplánech

Dubnové semináře o internetovém marketingu a mediaplánech

Naučte se plánovat reklamní kampaně!

Nevíte, jaká reklama je pro vás nejvhodnější a jak sestavit rozpočet na reklamní kampaň? Školení „Mediaplány aneb plánování a řízení reklamních kapaní na internetu" vás naučí nejen naplánovat reklamu, ale také vyhodnotit její efektivitu. Navíc získáte povědomí o médiích na českém internetu a zjistíte, že na reklamu nepotřebujete mít statisícový ani milionový rozpočet.

Dopolední školení vedené zkušeným konzultantem a copywriterem Martinem Brablecem proběhne 8.dubna ve vzdělávací místnosti SOVA STUDIO. Do 25.března si ho můžete pořídit za sníženou cenu 1500 korun včetně DPH. Přihlášku na školení najdete zde.

Když se potkají dvě sovy

Jak jinak by měli SOVA NET a autor blogu Sova v síti Marek Prokop odstartovat vzájemnou spolupráci, než celodenním seminářem, který jeho účastníky uvede do problematiky internetového marketingu? Intenzivní školení, které proběhne 15.dubna v prostorách vzdělávací agentury SOVA STUDIO, je určeno pro majitele malých a středních firem s menším marketingovým rozpočtem. Seminaristé se na něm seznámí se všemi formami a nástroji internetového marketingu a jejich využitím v praxi. Díky semináři budou moci lépe rozhodovat o marketingové strategii a taktikách své firmy. 

Celodenní seminář bude rozdělen do několika bloků. Přednášky budou kombinovat teorii s praktickými ukázkami a dostatek prostoru věnujeme také diskuzi a odpovědím na otázky účastníků.

Seminář si nyní můžete objednat za zvýhodněnou cenu 2660 korun bez DPH, která obsahuje učební materiály, wifi internet, oběd a další občerstvení. Přihlašovat se můžete na internetových stránkách společnosti SOVA STUDIO.

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional