Jak na internetový marketing v Rusku?

Jak na internetový marketing v Rusku?

Chystáte se vstoupit na ruský trh? Chcete zlepšit stávající online prezentaci vaší společnosti v Rusku? Zajímá vás, jak se liší ruské vyhledávače od českých a jak s nimi pracovat? Přihlaste na seminář, na kterém se dozvíte, jak lépe propagovat své produkty a služby i za hranicemi České republiky. Kde a kdy se bude seminář konat a kdo ho povede? Přečtěte si více informací!

„Poznávací zájezd" do Ruska - vše o internetu i jeho uživatelích

Seminář o mezinárodním internetovém marketingu zaměřený na ruský trh proběhne 18.března 2010 ve vzdělávací místnosti agentury SOVA STUDIO v Brně. Prezentaci o trendech na ruském internetu a popis případové studie si vezme na starosti Daria Batukhtina, zahraniční konzultantka společnosti SOVA NET. O ruských sociálních sítích bude přednášet vedoucí copywriter a mediální konzultant SOVA NETu Martin Brablec.

Součástí semináře bude také diskuze, ve které se budeme věnovat konkrétním dotazům, problémům a zkušenostem účastníků. Seminář bude probíhat v českém a anglickém jazyce. Přednáškám bez problémů porozumí všichni pasivní uživatelé angličtiny.

Zvýhodněná cena 1200 korun do 28.února

Plná cena semináře je 1500 korun včetně DPH. Přihlaste se do 28.února a získejte slevu 20 %. Plná i zvýhodněná cena (1200 korun včetně DPH) zahrnují učební materiály, připojení k wifi internetu a občerstvení.

Více informací o semináři na našich internetových stránkách nebo na stránkách SOVA STUDIA. Objednávejte zde!

Aktuality o semináři sledujte na Facebooku.

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional