Jaký byl seminář „Mezinárodní internetový marketing“?

Jaký byl seminář „Mezinárodní internetový marketing“?

Tři hodiny nabité informacemi, přátelská atmosféra, tematické debaty o přestávkách a výborné snídaňové menu. Přesně tak by se dal charakterizovat seminář „Mezinárodní internetový marketing aneb efektivní propagace v zahraničí", který proběhl v úterý 10.listopadu v hotelu AVANTI. Přečtěte si, co bylo obsahem semináře a kdo všechno se ho zúčastnil!

Do hotelu AVANTI dorazilo 16 účastníků z mnoha oborů. Přivítali jsme zástupce strojírenských firem, výrobce stavebních materiálů, IT techniky, provozovatele zážitkové agentury, dovozce přírodního kamene i prodejce sportovního zboží.

Seminář odstartovala Daria Batukhtina, manažerka mezinárodního obchodního rozvoje ve společnosti SOVA NET. Ve své první přednášce charakterizovala mezinárodní internetový marketing a představila jeho nástroje. Prezentaci o mezinárodním copywritingu si vzal na starost vedoucí copywriter a mediální konzultant firmy SOVA NET Martin Brablec. Návštěvníky zaujal svým bezprostředním přístupem i odbornými znalostmi. Seminář ukončila Dariina přednáška o SEO v Evropě a Rusku.

Vybrané fotografie ze semináře si můžete prohlédnout na našem firemním profilu na Facebooku. Všem zúčastněným děkujeme.

Chcete se včas dozvědět o dalších seminářích pořádaných firmou SOVA NET? Zaregistrujte se do seznamu přednostně oslovovaných zájemců. Napište nám na e-mail sebestova@sovanet.cz a buďte vždy v obraze!

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional