Nový korporátní design SOVA NET

Nový korporátní design SOVA NET

Mladší a modernější poskytovatel komplexních řešení

Původní logo SOVA NET pochází z roku 1990, kdy se společnost zabývala převážně prodejem CAD aplikací. V této době se nepočítalo s tím, že bude značka SOVA jednoho dne zastřešovat tři sesterské společnosti - SOVA STUDIO, SOVA SYSTEMS a SOVA NET. Naše společnost navíc začala expandovat do zahraničí a co je důležité - posunula se z prodeje produktů směrem k prodeji komplexních, dlouhodobých služeb.

SOVA NET už nechtěl působit jako výrobce, ale jako dynamicky se vyvíjející poskytovatel čtyř internetových řešeních - web managementu, web servisu, web garantu a web projektu. Proto jsme se rozhodli modré „technické" logo nahradit modernější značkou.

SOVA NET: stále "čerstvé" služby

Na jaře roku 2009 jsme ke spolupráci přizvali slovenskou firmu Daren & Curtis. Ta pro nás vytvořila nové, elegantní logo. Korporátní design jsme spojili s „čerstvou" zelenou barvou, která vyjadřuje, že své služby neustále přizpůsobujeme požadavkům našich klientů a podmínkám internetu.

Nové logo už můžete vidět na našich vizitkách, elektronických materiálech, hlavičkovém papíře nebo patičce e-mailu. Zelené logo také nesměle „vykukuje" v hlavičce internetových stránek SOVA NET. V novém roce se náš firemní web zahalí do moderního designu celý.

Inspirujte se naším novým korporátním designem!

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional