Ohlédnutí za seminářem internetový marketing v Rusku

Ohlédnutí za seminářem internetový marketing v Rusku

Seminář o internetovém marketingu v Rusku byl rozdělen do 3.bloků. V prvním bloku Daria Batukhtina, manažerka mezinárodního rozvoje, charakterizovala uživatele ruského internetu (podrobně rozebrala jejich zájmy a demografické vlastnosti) a představila ruské internetové vyhledávače (Google a Yandex).

Druhý blok si vzal na starosti Martin Brablec, copywriter a konzultant, který přednášel o sociálních médiích v Rusku, jejich specifikách a využití ve firemní propagaci. Seminář uzavírala opět Daria Batukhtina s prezentací na téma „Komplexní internetová strategie".

Diskuze po semináři s Dariou Batukhtinou přešla v neformální konverzaci. S některými seminaristy se ještě setká na osobních konzultacích, které proběhnou příští týden.

Fotografie z vydařeného semináře si můžete prohlédnout na Flickr.com.

Chcete hlouběji proniknout do oblasti internetového marketingu? Martin Brablec pro vás chystá seminář o mediaplánech, který proběhne 8.dubna a na který se můžete přihlašovat již nyní na stránkách společnosti SOVA STUDIO. Aktuální informace o semináři sledujte na Facebooku.

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional