Partnerství SOVA NET a festivalu Iberica pokračuje

Partnerství SOVA NET a festivalu Iberica pokračuje

Hlavní hvězdou 5.ročníku festivalu IBERICA 2008 je proslulá tanečnice María Serrano, která do České republiky zavítá vůbec poprvé za celou svou uměleckou kariéru. Přiveze s sebou unikátní projekt FlamenTango, který konfrontuje a zároveň spojuje dva zdánlivě odlišné taneční styly - flamenco a tango. Spolu s Marií Serrano vystoupí dvanáctičlenná skupina složená z tanečníků, kytaristů, perkusionistů a dalších hudebníků.

Návštěvníci se mohou těšit i na komorní koncert klavíristky Marie Vidovič a flamenkové tanečnice Virginie Delgado. K dalším lákadlům patří i vystoupení kytaristy Flaca de Nerja a temperamentní romské kapely Terne Čhave, která představí své nové album More Love!

Nedílnou součástí tohoto ročníku festivalu jsou hudební a taneční workshopy a doprovodný program. Letošní tvůrčí dílny flamenka, salsy, tanga, perkusí a kytary již tradičně vedou zkušení lektoři z České republiky i ze zahraničí. Doprovodný program zahrnuje promítání španělských filmů, výstavu fotografií a tradiční degustaci vín.

Více informací o festivalu najdete na www.iberica.cz.

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional