Poptávkové servery – sežeňte si kvalitní zakázku online

Poptávkové servery – sežeňte si kvalitní zakázku online

Poptávkový portál, online prostor, ve kterém se nabídka setkává s poptávkou, se u českých podnikatelů těší stále větší oblibě. Zatímco dodavatelům nabízejí obrovskou výhodu ve formě ušetřených finančních prostředků, které by jinak pravděpodobně museli vynaložit na reklamu, odběratelé nejvíce ocení snadnou možnost vybrat si pro sebe tu nejlepší nabídku.

Buďte konkrétní a vybírejte si specializované portály

Jako poptávající máte ve většině případů privilegium využívat systém zcela zdarma, dobrým příkladem je nový poptávkový portál www.vyrobni-poptavky.cz zaměřující se na kovovýrobu a zpracování plastů, kde mají firmy z řad odběratelů řadu výhod, včetně zmíněného bezplatného využívání portálu. Zkrátka nepřijdou ani dodavatelé, kteří si mohou portál po dobu tří měsíců zdarma otestovat.

Dobrý server vám navíc umožní zadat poptávku do nejmenších detailů, upřesnit kategorii oboru a další parametry jako jsou počet dávek, dodací lhůta, platební podmínky a podobně. Ty nejlepší portály pak vaše poptávky zasílají cíleně, tedy pouze firmám registrovaným ve vámi požadované kategorii. Nehrozí vám tedy, že se váš email zaplní nabídkami, o které nestojíte.

Neplaťte za zbytečnosti

Jako dodavatel na kvalitním poptávkovém serveru čerpáte obdobné výhody jako odběratelé. Zasílání informací je cílené a namísto nudných nerelevantních zakázek na vás čekají poptávky zajímavé a konkrétní. Svoje peníze, v případě těch kvalitních poptávkových portálů, nevyhazujete za nesmyslné paušály, ale platíte jen za informaci - tedy za kontakt na zadavatele poptávky, která odpovídám vašim požadavkům. Můžete tak získat nové spolehlivé odběratele spolupracující s portálem a nespoléhat se pouze na jednorázové zakázky.

Obklopte se odborníky

Většina poptávkových serverů bohužel nabízí příliš široké pole oborů, což může být matoucí. Portál www.vyrobni-poptavky.cz nejen že umožňuje detailní a konkrétní specifikaci vaší poptávky, ale také přišel na trh s velmi konkrétním zaměřením na zakázkovou kovovýrobu a zpracování plastů. Současně slouží výlučně pro registrované firmy a rozesílá tak pouze ověřené firemní poptávky v jednom z mnoha oborů výrobních poptávek.

Pokud se vaše firma zabývá vstřikováním plastů nebo prodáváte výrobní materiály a polotovary, buďte si jisti, že kvalitní a ověřené zakázky najdete právě zde.

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional