Portál Kariera.sk překročil 200 tisícovou hranici měsíční návštěvnosti

Portál Kariera.sk překročil 200 tisícovou hranici měsíční návštěvnosti

U projektu Kariera.sk stojíme od samého počátku. Pro Zoznam.sk jsme vytvořili stabilní portálové řešení na míru, které aktuálně tvoří srdce portálu Kariera.sk. Projekt podobných rozměrů pro nás byl výzvou. Především dosažení nemalých cílů, které byly pro tento projekt stanoveny: vytvořit stabilní a dle požadavků rozšířitelný multijazyčný pracovní portál, který se zařadí mezi lídry na trhu a dosáhne 150 tisícové měsíční návštěvnosti.

Podle statistik a dat se nám ve spolupráci se Zoznam.sk podařilo vytvořit flexibilní portálové řešení, které je navrženo tak, aby odolalo velkému provozu a bylo vždy plně funkční a stabilní. Aktuálně Kariera.sk bez problémů zvládá zobrazit více než 5 miliónů stránek za měsíc a poradí si i s 200 tisícovou měsíční návštěvností.

Úspěch projektu Kariera.sk nás velmi těší a věříme, že dohledné době přijdou další úspěchy, které úroveň tohoto zajímavého projektu posunou zase o něco výše. Zajímají vás podrobnější informace o tomto projetu? Podívejte se na případovou studii! Chcete vytvořit portálové řešení na míru? Kontaktujte nás!

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional