Seminář o trendech v online marketingu

Seminář o trendech v online marketingu

Námi připravený seminář bude rozdělen do dvou bloků a bude se zabývat aktuálními trendy v internetové propagaci. Cílem školení je dát posluchačům podnět přemýšlet o marketingu jiným způsobem a ukázat, že vysoký rozpočet není vždy to hlavní.

První blok pro vás bude, jak již tradičně, přednášet specialista SOVA NETu na SEO a SEM Ondřej Bělský. Seznámí vás s problematikou sociálních sítí, zejména s tou, která nás ovlivnila nejvíce - se sociální sítí Facebok. Poradí vám, jak si vytvořit firemní profil, jak ho efektivně spravovat a optimalizovat, tak aby vám přinesl kýžené výsledky a stabilní základnu fanoušků.

V druhé části vás nový vedoucí copywriter a mediální plánovač SOVA NETu Jan Vetchý seznámí s pojmem guerilla marketing na Internetu a prozradí vám, jak pomocí této techniky oslovit vaše cílové zákazníky a vytěžit z vaší externí komunikace maximum. Svůj výklad podpoří i řadou názorných příkladů z praxe.

Školení je určeno pro začátečníky a středně pokročilé. Přihlášku na seminář a informace o zvýhodněných cenách najdete zde.

Sledujte i náš Facebook a získejte informace o SOVA NET z první ruky!

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional