Semináře SOVA NET: nová témata, slevy i přednášející

Semináře SOVA NET: nová témata, slevy i přednášející

Společnost SOVA NET rozšiřuje svůj vzdělávací program. Oprášili jsme osvědčená témata seminářů, připravili nová školení o PPC kampaních a optimalizaci pro vyhledávače a vytvořili lákavý slevový systém pro účastníky. Na jaké semináře se můžete těšit? Jak získat slevu na školení? Kde najdete přihlášku? Přečtěte si více informací!

Semináře s otevřeným datem - od e-shopů až po marketing v Rusku

V minulých měsících jsme uspořádali seminář o internetovém marketingu pro e-shopy a mediálním plánování. Oba semináře sklidily úspěch, proto jsme se je rozhodli vypsat znovu - tentokrát s otevřeným datem. Na semináře se můžete nezávazně registrovat pomocí online formuláře. Při dostatečném počtu zájemců vypíšeme konkrétní termín. V případě vašeho přetrvávajícího zájmu se budete moci na seminář přednostně přihlásit. Všichni předem registrovaní účastníci navíc obdrží slevu 10 %.

Chcete expandovat na ruský trh, lépe poznat tamní konkurenci a umět připravit dobrou marketingovou strategii? Přihlaste se na seminář o internetovém marketingu v Rusku vedený specialistkou na východní trhy - Dariou Batukhtinou.

SEO a PPC reklama s Ondřejem Bělským

Jak zlepšit pozici internetových stránek ve vyhledávačích? Jak zvýšit počet poptávek a podpořit prodej? Inspirujte se teoretickými znalostmi a praktickými zkušenostmi Ondřeje Bělského - specialisty na optimalizaci pro vyhledávače, PPC reklamu a linkbuilding. 24.června povede školení o SEO a 30.září se můžete těšit na školení o PPC kampaních. Obě školení jsou určena pro začátečníky nebo středně pokročilé správce internetových projektů.

Na školení se vztahuje sleva 20 % pro bývalé účastníky seminářů SOVA NET a akce „3 za cenu 2". Více informací o školeních a zvýhodněných cenách najdete zde.

Sledujte náš Facebook a získejte informace o jednotlivých školeních a seminářích jako první!

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional