SEO analýzy

Víte určitě, že jsou vaše internetové stránky dobře vidět ve vyhledávačích? Jste si jistí, že se potencionální zákazníci na vašem webu neztratí? SEO analýza od SOVA NET vám pomůže najít odpovědi. Poradíme vám, jak stabilizovat návštěvnost, zvýšit počet poptávek, snížit náklady na marketing, vyzrát na konkurenci a dostat se na přední místa ve vyhledávačích. Lidé vás hledají - ukažte jim, kde vás najdou!


Co je SEO neboli optimalizace pro vyhledávače?

Optimalizace pro vyhledávače je oblíbená marketingová metoda. Zahrnuje řadu SEO činností, které vám pomohou získat nejen lepší místo ve vyhledávačích, ale také nové zákazníky. Jak vlastně optimalizace pro vyhledavače funguje? Vyhledávače se vždy snaží najít stránky, které nejlépe odpovídají klíčovým slovům zadaným uživateli. Cílem není být první za každou cenu, ale být dobře vidět pro zákazníky, kteří odpovídají vaší cílové skupině. SEO optimalizace nemusí být drahá - vyžaduje však dobrou přípravu a podrobný plán.

SEO analýza na míru

SEO analýza je ucelený dokument, díky němuž získáte přehled o chybách, které vám brání v dosažení lepších výsledků ve vyhledávačích. SEO analýza vždy obsahuje řadu jednoduchých doporučení a tipů - dozvíte se, jak odhalené problémy odstranit, jak zpřístupnit stránky uživatelům a jak je dále rozvíjet.

SEO analýza se skládá z několika částí. Vyberte si z osmi analýz optimalizace pro vyhledávače od SOVA NET a sestavte si SEO analýzu na míru!

Jaké SEO analýzy najdete v naší nabídce?

Chcete více informací o SEO analýzách SOVA NET? Kontaktujte nás!  

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional