Setkání firmy SOVA NET a jejích klientů

Setkání firmy SOVA NET a jejích klientů

Představujeme nová řešení SOVA NET

Na setkání jednatel Petr Mikšovič představil změny, které se ve společnosti SOVA NET v několika posledních měsících udály, a popsal čtyři nová komplexní řešení. Web management, web servis, web garant a web projekt, které rozšiřují stávající nabídku služeb SOVA NET, charakterizuje individuální přístup k projektům a profesionalita. Prostřednictvím nových řešení chce SOVA NET plnit marketingové a obchodní cíle svých zákazníků a pomáhat jim růst na internetu.

Symbolem změn ve společnosti SOVA NET se stal nový korporátní design, který na setkání představili jeho tvůrci - Jakub Čech a Matus Valter z bratislavské firmy Daren & Curtis.

Badmintonový turnaj aneb když SOVA NET spojí síly se zákazníky

Po prezentační části odstartoval badmintonový turnaj, který provázelo správné sportovní nadšení a dobrá nálada. Kromě několika modřin a nataženého svalu se turnaj obešel bez zranění. Z vítězství se mohli radovat „bratři v červeném triku" Petr Řezníček, account manager ze společnosti SOVA NET, a Zdeněk Čuhel z firmy Meral. Na druhém místě skončili Ondřej Fridrich ze společnosti Deceuninck a key account manager ze SOVA NETu Lukáš Krifta, kteří překvapili originální herní technikou. Třetí místo obsadil „100% SOVA NET tým" ve složení Zuzana Šebestová, marketingová manažerka, a Petr Kořenek, vedoucí realizace.

Výherci obdrželi diplom, poukázku na neomezené používáni portálu InzercePráce.cz a kvalitní španělské víno.

Prohlédněte si fotografie i prezentace ze setkání

Páteční setkání uzavřelo neformální posezení u sklenky dobrého španělského vína. Všem klientům, kteří na páteční akci dorazili, děkujeme a doufáme, že se příští rok opět setkáme.

Fotografie ze setkání jsou dostupné na našem firemním profilu na Facebook.com nebo na Flickr.com. Prezentace si můžete prohlédnout na SlideShare.com.

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional