SOVA NET CUP 2009 aneb vítězové a poražení

SOVA NET CUP 2009 aneb vítězové a poražení

Badmintonový turnaj plný překvapení

Badmintonový turnaj byl poznamenán nenadálým odchodem jedné z hráček právě v době, kdy měla nastoupit k finálovému zápasu, a nehodou, při které další hráč přišel o oblíbené sportovní kalhoty. Vítězem se proto nestal dvoučlenný tým, jak je to u badmintonové čtyřhry obvyklé, ale mezinárodní tříčlenný tým ve složení Resa Helikar - konzultantka pro anglofonní trh, Zuzana Šebestová - copywriterka s českými kořeny, a Jano Križanský - slovenský programátor.

Na druhém místě skončil account manager Lukáš Krifta s Janou Klímovou, kterou si vypůjčil ze sesterské společnosti SOVA STUDIO. „Na bednu" se dostali také webmaster Boris Bošiak a konzultantka pro ruský trh Daria Batukhtina.

Dobře optimalizovaný volejbal

První místo v beachvolejbalovém turnaji podle očekávání obsadil favorizovaný tým složený ze SEO analytika Michala Janíka a likbuildera Karla Janáka. Potvrdil tak, že dobrá vstupní analýza a optimalizace se vyplácí. Na druhém místě skončil account manager Petr Řezníček s programátorem Johnym Paterou. Pohár za třetí místo převzala personalistka Jana Borovičková a její spoluhráč Petr Kořenek, vedoucí realizace.

Pamětním pohárem se sice mohou pochlubit jen vybraní zaměstnanci SOVA NET, za sportovní vítěze se ale dají považovat úplně všichni, kteří se turnaje zúčastnili.

Fotografie z turnaje, jejichž autorkou je linkbuilderka a nadšená fotografka Bára Tejkalová, si můžete prohlédnout na firemním profilu Flickr.com.  

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional