SOVA NET připravil nové zajímavé semináře

SOVA NET připravil nové zajímavé semináře

První z připravovaných seminářů se bude konat 2. března a bude se dotýkat problematiky internetového marketingu pro e-shopy. Jak již podtitul tohoto školení napovídá, Ondřej Bělský vám poradí, co udělat, abyste lépe prodávali online. Ukáže vám, jak se přestat trápit s nízkou návštěvností a jak naopak zvýšit počet objednávek.

Závěr měsíce, konkrétně 24. březen, bude ve znamení školení na téma médiaplány. Seminář povede Jan Vetchý, jehož úspěšnou přednášku na téma guerilla marketing jste si mohli vyslechnout v rámci prosincového školení Trendy online marketingu. Jan Vetchý vás během svého kurzu provede nabídkami internetové reklamy, problematikou výběru online médií i sestavením rozpočtu na kampaň.

Připravujeme pro vás také krátké online semináře, kterých se můžete zúčastnit z pohodlí vašeho zaměstnání či domova. O chystaných tématech vás budeme informovat prostřednictvím našeho webu i Facebook profilu. Přidejte si nás proto do oblíbených a dostávejte ty nejaktuálnější informace ze SOVA NETu přímo na vaši zeď!

 

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional