SOVA NET uspořádal školení o trendech v online marketingu

SOVA NET uspořádal školení o trendech v online marketingu

První část školení se nesla v duchu partyzánské války Guerilla marketingu, kde přednášející, mediální konzultant Jan Vetchý, poodkryl posluchačům problematiku guerillového marketingu nejen na internetu. Na několika případových studiích jim předvedl, jak lze levně a relativně snadno zefektivnit firemní komunikaci při využití netradičních forem marketingu.

Po krátké pauze a vydatné svačině se občerstvení a svěží posluchači pustili, společně se SEO/SEM specialistou Ondřejem Bělským, na sociální síť Facebook. Ondřej posluchače seznámil s tímto fenoménem, na příkladech z praxe ukázal, jak s Facebookem pracovat a jak přes něj komunikovat s cílovými skupinami. O Facebook projevili posluchači značný zájem, což svědčí o aktuální atraktivnosti této sociální sítě.

Posluchači byli s celým školením velice spokojeni. Vedli s přednášejícími zajímavé dialogy, pokládali doplňující dotazy a aktivně se zajímali o ukázky a příklady, kterými přednášející prokládali své prezentace. Dle dotazníků jsou všichni seminaristé přesvědčeni, že využiji nabyté znalosti v praxi, seminář všem vřele doporučují a rádi by se zúčastnili dalších našich seminářů.

Všem zúčastněným ještě jednou děkujeme a těšíme se na setkání na dalších seminářích, které budeme pořádat!

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional