Spin.cz: firemní web za 5 dnů

Spin.cz: firemní web za 5 dnů

V minulém týdnu jsme v rekordně krátkém čase pěti dnů vytvořili a spustili webovou prezentaci www.spin.cz pro copy centrum Spin, spol. s r.o.

Copy centrum Spin, spol. s r.o. spojilo tvorbu nového webu se stěhováním provozovny do lukrativnějších prostor obchodního centra Nosreti na ulici Křenová v Brně. Požadavkem proto nebylo pouze vytvořit korporátní web, ale také naplánovat „mini“ kampaň, která bude nové i stávající zákazníky informovat o přestěhování provozovny, a to jak na internetu, tak i mimo něj.

Pro společnost Spin jsme nejprve navrhli novou grafickou podobu webových stránek, která koresponduje s korporátním stylem domovského webu spinservis.cz. Následně došlo k nasazení webu na redakční systém xRED, který zároveň umožnil spuštění věrnostního programu s možností registrace. V poslední fázi realizace jsme odladili nedostatky, otestovali funkčnost firemní prezentace a společně s kampaní vše spustili.

Celá tvorba webu, od grafického návrhu přes implementaci na CMS systém až po finální testování, odladění nedostatků a spuštění, nám celkově zabrala pouhých pět dnů. Díky naší rychlé a především kvalitní práci došlo k rozšíření spolupráce se Spin, spol. s r.o. o správu PPC kampaní.

Náhled úvodní strany webu:

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional