Uspořádali jsme webovou konferenci v Rusku

Uspořádali jsme webovou konferenci v Rusku

Internetová konference byla rozdělena do tří částí. První příspěvek pod vedením Darii Batukhtiny ukazoval, jak připravit marketingovou strategii pro expanzi do evropských zemí. Daria se zaměřila hlavně na ruské společnosti, které se na vstup na nové trhy teprve chystají a potřebují poradit, nač se soustředit a co nevynechat.

Poté seminář pokračoval přednáškou copywritera Martina Brablece o mezinárodním copywritingu. Ústředním tématem byla otázka, jak zadávat copywriting pro jazykově odlišné země a koho si pro jeho realizaci vlastně vybrat. Téma výběru vhodného copywritera vzbudilo velký ohlas a diskuse nad tím, zda je vhodnější freelancer nebo agentura, pokračovala i po skončení přednášky.

Konferenci zakončila přednáška bulharského SEO konzultanta Georgie Georgieva o optimalizaci webu pro zahraniční návštěvníky. Georgi probral výběr správného hostingu, návrh strategie i konkrétní rady a tipy, jak upravit obsah webu tak, aby přinášel lepší výsledky.

Seminář, který jistě nebyl poslední, proběhl pomocí webové služby Firmbook, kde každý den podobných akcí probíhají desítky. Bohužel, i když nabízejí zajímavá témata, jen málo z nich je v angličtině.

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional