Zapojili jsme se do programu Google Point

Zapojili jsme se do programu Google Point

Ve středu 20. 4. 2011 se tým našich on-line marketingových odborníků zúčastnil úvodní konference programu Google Point a oficiálně se zapojil do celorepublikového programu sdružující profesionály z oblasti online marketingu.

Na úvodní konferenci, která proběhla ve středu 20. 4. 2011 v Brně, byly představeny základní vize programu, jeho cíle a plánované aktivity. Poté následoval odborný seminář o trendech v on-line marketingu, doplněný případovými studiemi a příklady efektivního využití aplikací Google.

Konferenci hodnotíme za velmi přínosnou, stejně tak celý program, jenž si klade za cíl nabízet novinky a trendy z dílny Google, kvalitní vzdělávací kurzy a obecně podporovat online marketingové agentury v jejich aktivitách.

Více informací o programu Google Point najdete na oficiálních webových stránkách. Fotografie z konference si můžete prohlédnou ve fotogalerii na picasaweb.google.com.

 

Chcete-li zlepši svou komunikaci na internetu nebo zefektivnit chod vašich internetových projektů, obraťte se na SOVA NET. Pomůžeme vám s rozvojem podnikání na internetu!

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional