Mergádo obléklo nový kabát

Pokud ke správě svého e-shopu využíváte Mergádo, tak pro Vás máme dobrou zprávu. Od dubna se totiž můžete těšit na částečný redesign zevnějšku. A na jaké změny se vůbec můžete těšit?   

Pokud jste se náhodou s Mergádem ještě nesetkali, věřte že stojí za vyzkoušení. V podstatě se jedná o nástroj pro úpravu XML feedů využívaný e-shopy pro zlepšení výsledků inzerce ve vyhledávačích zboží např. na Heureka.cz, Zboží.cz, Nákupech Google, Glami.cz a dalších.

Ale teď už k samotným změnám. Největší změnou je přemístění polohy menu. To se nově nachází v levém sloupci a pro více pracovní plochy ho lze i skrýt. To ale není vše. Nyní si lze totiž otevřít i tzv. „sekundární menu“, které lze zobrazit kliknutím na šipku, anebo po použití klávesové zkratky Alt+f. A klávesových zkratek plánuje Mergádo do budoucna mnohem více.

Ukázka nového rozhraní Mergáda

Hlavní menu obsahuje stejné položky jako předtím, jen u pravidel, proměnných či elementů přibylo malé znaménko plus. To slouží na okamžité vytvoření nového pravidla, proměnné, atd. V sekundárním menu vidíte svoje exporty a v případě, že jich máte víc, je můžete vyhledat v okénku pro to určeném.

 

V záložce Pravidla nastala malá změna. Nově se při vybraných pravidlech zobrazí element, který pravidlo ovlivňuje. A vlastně! Už když se přihlašujete do Mergada, přivítá vás nový vzhled accounts. Nyní jsou přehlednější a plně responzivní.

Mergádo - ukázka nového vzhledu

Chcete se stát mistry v této oblasti? Využijte naše individuální či veřejné školení vedené naším konzultantem certifikovaným Mergádem. Více informací ZDE.

Autor: , 10. 5. 2018

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás

Your name *
Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady zpracování osobních údajů.
Děkujeme za vyplnění formuláře.Odeslání formuláře se nezdařilo.