Regionální hospodářská komora Brno pasovala naši agenturu mezi své členy


Mezi dalšími 27 firmami, které započaly v červnu své členství v RHK Brno, jsme i my

Akce s názvem Restartujte své podnikání se v RHK Brno uskutečnila ve čtvrtek 11. června.

Náš CEO Petr Mikšovič, jako zástupce agentury SOVA NET, byl pasován mezi nové členy. S komorou spolupracuje naše agentura na mnoha projektech již delší dobu. Zaměřujeme se totiž na nastartování digitalizace velkých českých i zahraničních firem. V době po koronaviru nebylo téma "převedení služeb do online" nikdy tak žhavé. Doporučujeme však řídit digitalizaci svých procesů s rozumem a předem daným jízdním řádem. Velké investice musí mít svou viditelnou přidanou hodnotu. Díky RHK se můžeme potkávat s jejími členy, kteří hledají řešení i radu v oblastech našeho působení. Akce, které pořádá, jsou na vysoké úrovni a je zde vždy dostatek prostoru pro sdílení zkušeností a inspirace.

 Naše témata se často točí kolem těchto klíčových slov:

  • Marketing v B2B i B2C
  • Obchodní strategie
  • Procesy ve firmách
  • IT a digitalizace procesů
  • HR marketing
  • Webináře a vzdělávání online 

Správný směr vaší digitalizace marketingových i obchodních procesů

Přidaná hodnota pro zefektivnění obchodních zakázek přichází s naším produktem SmartBiz. Tento obchodní portál umožňuje synchornizovat veškeré poptávky distributorů a poskytnout jednoduchý konfigurátor nabídek. Schválené nabídky se automaticky posílají do výroby a celý proces se tak vyhne zbytečně zdlouhavé emailové komunikaci.

Pro oblast HR jsme připravili ověřený systém OneTeam na bázi sjednocení a digitalizaci interní komunikace na všech úrovních:

  • Od vedení k zaměstnancům
  • Mezi jednotlivými tými a kolegy

Platforma zaměstnaneckého portálu i obchodního portálu je napojitelná na běžné ERP systémy, které již ve firmách fungují a monitorují procesy.

Pokud chcete svůj online marketing svěřit do zkušených rukou profesionálů, bude se vám líbit i náš SOVA navigátor. Získáte online marketingového konzultanta a jeho tým, který svými zkušenostmi propojí marketingové i obchodní cíle a poskytne vám jasný plán aktivit vedoucí ke splnění společně nastavených indikátorů úspěchu.

Těšíme se na další setkání v rámci akcí RHK Brno

Dále by Vás mohlo zajímat

Produktové stránky jednotlivých řešení

SmartBiz

OneTeam

SOVA Navigátor

 

 

Autor: Tým SOVA NET, 16. 6. 2020

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás

Your name *
Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady zpracování osobních údajů.
Děkujeme za vyplnění formuláře.Odeslání formuláře se nezdařilo.