Platby kartou v Skliku nyní s bonusem

Pokud si nastavíte v Skliku automatické dobíjení kreditu, můžete až do 30. 9. 2018 získat od Seznamu dárek v podobě 5% bonusu za každé automatické dobití. Bonus se nevztahuje na první registrační objednávku a je určen pro autorizované klienty.

 

Sklik nabízí několik způsobů Snadných plateb - můžete platit převodem nebo kartou.

 

 

Snadné platby převodem

Klasické platby převodem asi znáte. Po aktivaci Snadných plateb převodem získáte variabilní a specifický symbol, které zadáte na trvalý příkaz nebo je můžete pro platby použít opakovaně. Nemusíte stále dokola vytvářet objednávku v Peněžence. Návod na nastavení snadných plateb najdete v nápovědě Seznam.

Snadné platby kartou

Druhou možností jsou Snadné platby kartou - při dalším dobití kreditu není nutné opakovaně zadávat číslo karty a CVV kód. Platby můžete nastavit jako ruční nebo jako automatické, kdy dochází k automatickému dobíjení kreditu při poklesu pod částku, kterou si určíte.  Snadné platby jsou povolené pro platební karty, které jsou vydané v ČR a na Slovensku.

Automatické platby kartou

Právě pro automatické platby kartou platí dárek od Seznamu - až do 30. 9. 2018 můžete navíc získat bonus 5 % od prvního automatického nabití. 

U automatických plateb se nevybije kredit, proto mohou běžet kampaně bez zastavení. Můžete si nastavit týdenní strop pro maximálně dobíjenou částku a pravidla můžete měnit podle libosti.

V nápovědě Seznamu najdete podrobnosti ke způsobům plateb i návod na nastavení snadných plateb kartou.

Autor: Ing. Eliška Horká, 10. 7. 2018

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás

Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady zpracování osobních údajů.
Děkujeme za vyplnění formuláře.Odeslání formuláře se nezdařilo.