Automatické platby v Skliku a Heurece

Nebaví vás každý týden hlídat kredit v systémech z obavy, že se vaše reklamy z nenadání přestanou zobrazovat a vy zbytečně přijdete o tržby? Máme pro vás dobrou zprávu. Právě tento problém vám vyřeší automatické platby. Pojďme se podívat, jak je v jednotlivých systémech nastavit. 

 

 

Snadné platby na Skliku

Snadné platby převodem

Klasické platby převodem asi znáte. Po aktivaci Snadných plateb převodem získáte variabilní a specifický symbol, které zadáte na trvalý příkaz nebo je můžete pro platby použít opakovaně. Nemusíte stále dokola vytvářet objednávku v Peněžence. Návod na nastavení snadných plateb najdete v nápovědě Seznam.

Snadné platby kartou

Druhou možností jsou Snadné platby kartou - při dalším dobití kreditu není nutné opakovaně zadávat číslo karty a CVV kód. Platby můžete nastavit jako ruční nebo jako automatické, kdy dochází k automatickému dobíjení kreditu při poklesu pod částku, kterou si určíte.  Snadné platby jsou povolené pro platební karty, které jsou vydané v ČR a na Slovensku.

Automatické platby kartou

U automatických plateb se nevybije kredit, proto mohou běžet kampaně bez zastavení. Můžete si nastavit týdenní strop pro maximálně dobíjenou částku a pravidla můžete měnit podle libosti.

V nápovědě Seznamu najdete podrobnosti ke způsobům plateb i návod na nastavení snadných plateb kartou.

Automatické dobíjení na Heurece (Novinka)

Také Heureka se snaží způsobu dobíjení kreditu co nejvíce automatizovat a proto představila novinku v podobě automatického strhávání částky z karty.

Postup je jednoduchý:

  1. Nastavíte částku, která se vám automaticky při poklesu pod 200 Kč bez DPH strhne.
  2. Přidáte platební kartu, ze které se částka strhne. O všech transakcích bude informování e-mailem.

A je to. O jednu starost méně. Podrobný návod na nastavení přímo v administraci najdete na blogu Heureky, nebo se na nás neváhejte obrátit na info@sovanet.cz.

Mohlo by vás zajímat:

Autor: Tým SOVA NET, 10. 7. 2018

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás

Your name *
Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady zpracování osobních údajů.
Děkujeme za vyplnění formuláře.Odeslání formuláře se nezdařilo.