Seminář Google AdWords: Advanced Optimization for the Google Display Network

23. 03. 2011 Tým SOVA NET

Ve středu 23. března 2011 pořádá Google živý interaktivní seminář na téma optimalizace AdWords pro zobrazovací síť. Zobrazovací síť Googlu zasahuje více než 70% unikátních internetových uživatelů po celém světě a umožňuje přes vyhledávání oslovit potencionální klienty. Její výhodou je zasažení potencionálních zákazníků na různých stupních nakupovacího cyklu.

Interaktivní webinář láká účastníky na informace a doporučení, jak strukturovat kampaně na zobrazovací síťi Googlu. Má také ambici nabídnout různé tipy na optimalizaci nebo nástroje jako jsou pokročilé možnosti nabídky, marketing zájmových kategorií a také komplexní rady jak úspěšně postupovat v optimalizačním procesu.

Seminář bude prezentován specialisty AdWords jako součást AdWords Online Classroom (UK) a bude se konat ve středu 23. března 2011 od 15 do 16 hodin středoevropského času. Přihlásit se můžete přes http://adwords.blogspot.com/.


Hodnoťte: 12345

O autorovi

Tým SOVA NET

Tým SOVA NET

Tým SOVA NETu bedlivě sleduje dění a trendy internetového marketingu. Nejzajímavější události vám každý týden naservíruje v podobě novinek.


Rubrika: PPC Tagy: Google PPC AdWords Komentáře: (0)

Zapojte se do diskuzeFórum zatím neobsahuje žádné příspěvky.