Rozšíření Google Farmer/Panda Update na Google UK a další země

23. 03. 2011 Tým SOVA NET

Řada webmasterů a provozovatelů webových stránek v USA je v současnosti nucena měnit své strategie v souvislosti s aktualizací vyhledávacího algoritmu Google Farmer/Panda na Google.com, Google U.S. Cílem Pandy je eliminovat nekvalitní obsah ve výsledcích vyhledávání, to se týká zejména tzv. obsahových farem - populárních webů pro PR články. Již brzy se má tato aktualizace rozjet také ve Velké Británii a dalších zemích.

Minulý týden se na diskusi WebmasterWorld objevili webmasteři, kteří ve výsledcích vyhledávání Googlu UK zaregistrovali známky aktualizace Farmer/Panda. Vzhledem k tomu, že hned druhý den bylo diskusní téma ukončeno, je možné spekulovat o prvních testech aktualizace, které Google okamžitě stáhl.

Předpokládá se, že Farmer/Panda Update by na Google UK mohla být spuštěna ještě tento týden, ale zároveň existují dohady, že ji Google neodstartuje, dokud nezprovozní aktualizovanou verzi v USA.

 


Hodnoťte: 12345

O autorovi

Tým SOVA NET

Tým SOVA NET

Tým SOVA NETu bedlivě sleduje dění a trendy internetového marketingu. Nejzajímavější události vám každý týden naservíruje v podobě novinek.


Rubrika: SEO Tagy: SEO Google Komentáře: (0)

Zapojte se do diskuzeFórum zatím neobsahuje žádné příspěvky.