Výpis článků pro kategorii Archiv

Instantní přehled novinek za 49. týden

10. 12. 2012 Tým SOVA NET
Instantní přehled novinek za 49. týden

Pět pokročilých funkcí, které posunou váš e-shop o úroveň výš; jak obsah mění způsob, jakým nakupujeme; jak udržet zájem publika při psaní delších článků a příběhů; nepříjemná pravda o SEO; 7 SEO tipů pro malé podnikání; umění content marketingu; sociální média v roce 2013; Inbound vs. Outbound marketing; marketingové trendy, které hýbaly internetem v roce 2012; téměř kompletní průvodce úspěšnými landing Pages; umění získat více “retweetů”; 10 tipů, jak zlepšit nákupní proces e-shopu; jeden TOP SEO tip pro rok 2013 a něco o tom, že mobilní SEO není mýtus.


Instantní přehled novinek za 46. týden

19. 11. 2012 Tým SOVA NET
Instantní přehled novinek za 46. týden

Krása single-page websites, 7 cest, jak blogovat bez psaní, sledujte statistiky související s obsahem webu, přidejte na svůj web tlačítko Pinterestu, fakta o Twitteru, jak zlepšit efektivitu kampaní v obsahové síti, souhrn rozměrů grafických prvků hlavních sociálních sítí, 5 tipů social followers, 21 tipů pro efektivní social media strategie, sociální média nejsou mrtvá, je to jen nuda, vyprávějte příběhy.


Instantní přehled novinek za 45. týden

12. 11. 2012 Tým SOVA NET
Instantní přehled novinek za 45. týden

Jak uspět na trhu s mobilními aplikacemi; 10 tipů, jak budovat důvěryhodnost značky na sociálních sítích; propagace promo akcí na Facebooku; trendy a mobilní zařízení; obsahová strategie prakticky; jak udělat landing page R.E.A.D.Y.; cesty, jak definovat své USP; 7 kritických SEO chyb, kterých se dopouští e-shopy; nejdražší klíčová slova na světě; super ikony ke stažení a několik zajímavých infografik. To vše přinesl 45. týden.


Instantní přehled novinek za 44. týden

5. 11. 2012 Tým SOVA NET
Instantní přehled novinek za 44. týden

Válka s fanoušky se nevyplácí, moderní „love story“ content strategy a user experience, kreativní využití online map, dobrý obsah nejde napsat, využijte influencery, jak vytvořit uživatelsky přívětivý nákupní proces, kolik stojí loga předních světových značek, Češi a online nákupy v roce 2012, anatomie content marketingu, klíčové prvky designu webu z pohledu SEO a další zajímavosti, které přinesl 44. týden.


Instantní přehled novinek za 43. týden

29. 10. 2012 Tým SOVA NET
Instantní přehled novinek za 43. týden

9 ingrediencí k vytvoření skvělého obsahu, kvalitní e-book za 30 dní, manipulace médii v přímém přenosu, 10 nápadů, jak vylepšit konverzní poměr pomocí úprav textů tlačítek, 30 tipů pro komunikaci na Twitteru, trendy současného webdesignu, využití Pinterestu v marketingu, 24 hodin v ekonomice Google, podle čeho určit ROI na sociálních sítích, jak nastavit YouTube kanál, anatomie content marketingu a 10 praktik, kterým se vyhnout při přípravě landing page.


Instantní přehled novinek za 42. týden

22. 10. 2012 Tým SOVA NET
Instantní přehled novinek za 42. týden

Bořiči „social media“ mýtů, 100 000 fanoušků za hubičku, nový lepší LinkedIn, mobilní revoluce v SEO, 33 tipů jak vylepšit blog, jedna povedená virální kampaň a dvě infografiky zaměřené na bannerovou reklamu…


Aktuální trojrozměrný trend marketérů se jmenuje SoLoMo

29. 03. 2012 Tým SOVA NET
Aktuální trojrozměrný trend marketérů se jmenuje SoLoMo

Pojetí firemního webu, online marketingu nebo internetové komunikace vůbec dostalo nový rozměr, respektive je aktuálně trojrozměrné. S Facebookem blížícím se jedné miliardě účtů, s lokálním užíváním sociálních sítí jako takových nebo přímo geolokačními službami a masově se rozšiřujícím mobilním internetem vlétlo mezi buzz words roku 2012 takzvané SoLoMo.


5 způsobů, jak maximalizovat CTR ve výsledcích vyhledávání

14. 03. 2012 Ing. Jakub Skála
5 způsobů, jak maximalizovat CTR ve výsledcích vyhledávání

CTR neboli míra prokliku (click-through rate) vyjadřuje, poměr mezi počtem zobrazení reklamy a počtem kliknutí na reklamu. Zjednodušeně řečeno jde o efektivitu konkrétního sdělení, které přivádí uživatele na vaše stránky. A je jedno zda přes banner, PPC inzerát nebo odkaz v přirozeném výsledku vyhledávání. V článku se však zaměříme pouze na tipy, jak maximalizovat míru prokliku v přirozených výsledcích vyhledávání.


Sociální sítě v (dobrých) rukou novinářů

19. 02. 2012 Tým SOVA NET
Sociální sítě v (dobrých) rukou novinářů

V záplavě informací, která je hlavním efektem rozvoje digitálních technologií a elektronické komunikace v prostředí internetu, se dnes musí zorientovat nejen čtenáři, ale i původně zprostředkovatelé informací - novináři. Ty tam jsou doby, kdy stačil pečlivě vedený telefonní seznam popř. servis tiskových a informačních agentur. Současná žurnalistická rutina se už neobejde bez online připojení a ani bez sociálních sítí.


Internetu v Česku je dvacet let. Všechno nejlepší!

13. 02. 2012 Tým SOVA NET
Internetu v Česku je dvacet let. Všechno nejlepší!

Český Internet dnes slaví narozeniny. Přesně 13. února 1992 se poprvé připojili pražští akademici na ČVUT ke světové počítačové síti. Ta byla tehdy v plenkách. Česká a Slovenská Federativní Republika se oficiálně přidala k necelé čtyřicítce připojených zemí.